Yönetim Kurulu

tarafından dsdnova17

Naime Yalçın

İlker İşmen

İlker İşmen

Seda Karakartal

Avon’un da dahil olduğu Natura&Co şirketler grubunun Türkiye, Kuzey Afrika ve orta Doğu Baş Hukuk Müşaviridir. Robert Kolej 2010 yılı mezunudur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2014 yılında yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi Hukuku alanında yüksek lisans yaptı. Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı ve Türkiye’nin önde gelen uluslararası hukuk bürolarında çalıştı ve in-house avukatlık kariyerine 2016 yılında Shell & Turcas’ta başladı. Shell’deki kariyerinin ardından Avon ailesine 2022 yılında dahil oldu. Şirketler ve ticaret hukuku, sözleşmesel sorumluluk ve borçlar hukuku, tüketicinin korunması hukuku, icra iflas hukuku, rekabet hukuku, regülasyonlar, enerji hukuku, birleşme & devralmalar, kurumsal etik & uyum uzmanlık alanları arasındadır.

Gökhan Ceylan

Üniversite eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan Gökhan Ceylan, iş yaşamına Arçelik’te Proje Analisti olarak başlamıştır. Sonrasında Tırsan’da Endüstri Mühendisi, Analiz Sentez Yönetim Danışmanlık Hizmetleri’nde Danışman ve Pirelli’de Satın Alma Yöneticisi olarak görev alan Gökhan Ceylan, 2011 yılında Farmasi’ye katılmıştır. Farmasi’de Tedarik Zinciri Müdürü ve Fabrika Müdürü pozisyonlarında görev aldıktan sonra 2017 yılında Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi etmiştir. 2022 yılında sorumluluk alanına Almanya’da dahil edilmiş olup görevini başarı ile sürdürmektedir.

Ebru Erkan Ayanoğlu

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Ebru Erkan Ayanoğlu, Doğrudan Satış dünyasına 1996 yılında Eczacıbaşı -Avon Kozmetikteki Bölge Satış Sorumlusu rolüyle katıldı. Satış ve Eğitim tarafında üstlendiği görevlerin ardından 2003 yılında Oriflame Türkiye ekibine dahil oldu. Burada 2017 yılına kadar Bölge Müdürü, Satış Destek ve Eğitim Müdürü, Pazarlama Direktörü, Satış Direktörü, Türkiye ve Afrika’dan sorumlu Satış Destek Direktörü görevlerini başarıyla üstlendi. 2017-2019 yılları arasında Vorwerk Türkiye start up’ını şirketin Genel Müdürü olarak gerçekleştirdikten sonra Oriflame Türkiye’ye Genel Müdür yardımcısı ve Türkiye Satış&Pazarlama Direktörü olarak geri döndü. 2022 Ocak ayından itibaren Oriflame Türkiye Genel Müdürlüğüne terfi eden Ebru Erkan Ayanoğlu evil ve 1 çocuk sahibidir.

Related Articles