Ömer Barış TURAN

2011 yılından beri LR Health & Beauty Türkiye’de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü, 2010 yılında ise İstanbul Üniversitesi, İşletme İktisat Enstitüsünde İşletme Yönetimi yüksek lisansı eğitimini tamamlamıştır. 1999 yılında Düş Kuyusu Tanıtım & Organizasyon şirketinde müşteri temsilcisi olarak görev yapmıştır. 2002 yılında AXA ASSISTANCE’da operasyon departmanı yöneticisi olarak görev yapmış, ardından satış ve pazarlama birim müdürlüğü görevine terfi etmiştir. 2007 yılında ise Soysal Eğitim & Danışmanlık’ta Satış Yönetmeni olarak görev yaptıktan sonra, 2008 yılında Nikken Wellnes Türkiye’de Satış Müdürü olarak çalışmıştır.

 Tayfun ERGÜN

Temmuz 1998’den beri Amway Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Gazi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesinde İşletme Yönetimi eğitim almıştır. 1987 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri Döner Sermaye Fonlarında görev yapmıştır. 1993 yılında Amway Türkiye’ de Finansman ve Yönetim Müdürü olarak işe başlamış, 1996 ile 1998 yıllarında ise Amway’ in Yunanistan ve Türkiye’den sorumlu Bölge Finans ve Yönetim Direktörü olarak görev yapmıştır. Tayfun Ergün, Türk Amerikan İşadamları Derneği üyesidir. Ayrıca, Doğrudan Satış Derneği kurucu üyelerinden olan Ergün, 2002 – 2006 yılları arasında iki dönem ve 2011-2014 yılları arasında ise bir dönem Doğrudan Satış Derneğinin başkanlık görevini yürütmüştür.

Samet Serttaş

Herbalife Devlet ve Kurumsal ilişkiler EMEA Bölge Müdürüdür. Gaziantep Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler alanında lisans, Nottingham Üniversitesi Üretim Yönetimi alanında yüksek lisans, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Küresel ve Bölgesel Çalışmalar alanında ikinci yüksek lisansını yapan Serttaş, halen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde doktora çalışmasına devam etmektedir. İş hayatına Tarım ve Köy İşleri Bakanlığında başlayan Serttaş; TBMM Tarım, Orman ve Köy İşleri komisyonunda danışman ve Amerikan Büyükelçiliği Tarım Bölümünde kıdemli uzman olarak görev yapmıştır.

Hande Karakülah

Hande, Baş Hukuk Müşaviri olarak 2011 sonunda Avon’a katıldı. 2015 yılında Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Hukuk Departmanı’nın başına, 2016 yılında da Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesinin Hukuk Direktörlüğü’ne atandı. Avon’a katılmadan önce British American Tobacco’da hukuk müşaviri olarak çalıştı, onun öncesinde ise serbest avukat olarak bir çok müvekkile farklı hukuki konularda hizmet vermekteydi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını Doğuş Üniversitesi’nde, “Anadilde Yayın Hakkının Karşılaştırmalı Hukuk Analizi” üzerine yazdığı yüksek lisans tezi ile bitirdi. Hande, uyum konusunu odağında tutarak Avon Türkiye, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin hukuki gündemini yönetiyor. Aralarında Avrupa Profesyonel Kadın Ağı, ARI Hareketi, EDAM ve Şeffaflık Derneği’nin de olduğu bir çok sivil toplum örgütüne üye. Türkiye’deki kadınlar için çalışmayı çok seviyor; Alp adında bir oğlu var.

Ahmet Koçak

Hunca – Huncalife şirketlerini bünyesinde barındıran Hunca Şirketler grubunun Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütmektedir. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakultesi İşletme bölümünü, 2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde Pazarlama Yönetim bölümünü “Hedonik Tüketim” üzerine yazdığı yüksek lisans tezi ile bitirmiştir. Hunca şirketler grubundan önce Singapur ve Azerbaycan ülkelerinde yurt dışı yöneticilik deneyimine ilave olarak, uzun yıllar Yıldız Holding ve sonrasında Hayat Kimya şirketlerinde farklı marka ve ürünlerin geleceğine yön vermiştir.

 

Divi WordPress Theme